GÖRÜŞ DÜZELTME & REFRAKTİF CERRAHİ UYGULAMALARI

www.lazergozameliyati.com
Netgöz Cerrahi Tıp Merkezi Markasıdır

Bize Ulaşın

Hakkımızda

Tecrübe & Teknik & Uzmanlık

Net Göz Cerrahi Tıp Merkezi 2005 yılından bu yana göz sağlığı, göz hastalıkları tanı ve tedavisi, refraktif cerrahi, lazer göz ameliyatları alanında İzmir – Karşıyaka’da hizmet vermektedir. Deneyimli ve uzman hekim kadrosu ile hasta memnuniyeti esas alınarak tüm Türkiye ve Yurtdışı hastalarına Göz Branşında güncel teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulamaktır.
14 yıllık bir deneyim ile çalışmalarına devam eden Net Göz olarak, lazer göz ve katarakt teknolojileri başta olmak üzere göz sağlığı alanında dünyada var olan tüm gelişmeleri takip etmekte gerek ameliyat uygulamaları gerek ise cihaz temini konusunda güncel teknolojiyi merkezimizde bulundurmaktayız.
“Önceliğimiz ekibimizde bulunan göz hastalıkları alanında branşlaşmış ve kendi alanlarında uzmanlaşmış göz hekimlerimiz, güçlü medikal kadromuz, iletişim becerisi yüksek ve hastalarına karşı daima güleryüzlü personelimizle çalışmalarımıza devam etmektir. Tüm doktorlarımız ve profesyonel ekibimiz ile birlikte Göz Sağlığı ve görüş düzeltme uygulamaları alanında hastalarımıza hizmet vermekteyiz”
Op. Dr. Hayati Türker,
Netgöz Cerrahi Tıp Merkezi

HER AÇIDAN DAİMA EN İYİSİ, SİZİN İÇİN

Netgöz Cerrahi Tıp Merkezi

Markalarımız

Merkezimizde Tüm Tetkik, Tedavi ve Cerrahi Süreçlerde Kullandığımız Markalar